Gezond & Zeker Logo

Gezond & Zeker

20725 Deelnemers

Aanmelden

REGIOPLUS

Gezond & Zeker in je eigen regio



 

Gezond & Zeker wordt in de regio gecoördineerd door de regionale arbeidsmarktorganisaties voor zorg en welzijn. Je kunt contact opnemen met deze regionale organisaties voor het bestellen van foldermateriaal, informatie over bijscholingen cq opleidingen, etc.

Noord Brabant

Transvorm
Spoorlaan 171 04
5038 CB Tilburg
Postbus 4275
5004 JG Tilburg
Tel: 088-1444000
Website organisatie: www.transvorm.org
Website vacatures: www.brabantzorg.net
Contactpersonen: Liesbeth Verstegen
Email: l.verstegen@transvorm.org

Drenthe/Groningen/Friesland

ZorgpleinNoord
Rummerinkhof 2
9751 SL Haren
Tel.: 050-5757470
Website: www.zorgpleinnoord.nl
Contactpersoon: Petra Molenaars - Kooij en Dette Schouten
Email: p.molenaars@zorgpleinnoord.nl en d.schouten@zorgpleinnoord.nl

Flevoland

Zowelwerk arbeidsmarkt Zorg en Welzijn Flevoland
Neringpassage 107
8244 JB LELYSTAD
Postbus 194
8200 AD LELYSTAD
Tel. 0320 244 259
Website organisatie: www.cmo-flevoland.nl
Website vacatures: www.zowelwerk.nl
Contactpersoon: Diana Josias
Email: d.josias@cmo-flevoland.nl

Oost Nederland

WGV Zorg en Welzijn
Zutphenseweg 51
7418 AH DEVENTER
Postbus 2057
7420 AB DEVENTER
Tel. 088 255 66 50
website organisatie: www.wgvzorgenwelzijn.nl
website vacatures: www.zorgselect.nl
Contactpersoon: Maria Perini
Email: m.perini@wgvzorgenwelzijn.nl
 

Zuid, Midden en West Gelderland

WZW
Zeelandsingel 40
6845 BH ARNHEM
Postbus 9219
6800 HZ ARNHEM
Tel: 026 -3898983
Website organisatie: www.wzw.nl 
Website vacatures: www.werkeninzorgenwelzijn.nl
Email info@wzw.nl 
Contactpersoon: Pieternel van Heijst
Email: p.vanheijst@wzw.nl

Limburg

Zorg aan Zet
Godeweerdersingel 77
6041 GK ROERMOND
Postbus 204
6040 AE ROERMOND
Tel. 0475 57 75 55
Website organisatie: www.zorgaanzet.org
Website vacatures: www.zorgnetlimburg.nl
Contactpersoon: Ina van Haeff
Email: i.vanhaeff@zorgaanzet.org

NoordHolland Noord

SIGRA
Maassluisstraat 574A
1062 GZ AMSTERDAM
Tel. 020 512 88 88
Website organisatie: www.sigra.nl
Website vacatures: www.werkindezorg.nl
Contactpersoon: Max Holtes
Email: m.holtes@sigra.nl

Regio Groot Amsterdam

SIGRA
Maassluisstraat 574A
1062 GZ AMSTERDAM
Tel. 020 512 88 88
Website organisatie: www.sigra.nl
Website vacatures: www.werkindezorg.nl
Contactpersoon: Max Holtes
Email: m.holtes@sigra.nl

Regio Kennemerland, Amstelland en Meerlanden

VBZ-KAM
Schipholweg 1
2034 LS Haarlem
Tel. 023 - 5322151
Website organisatie: www.vbzkam.nl
Website vacatures: www.infopuntzorg.nl
Contactpersoon: Liesbeth van Hellemondt
Email l.vanhellemondt@vbzkam.nl

Utrecht

Utrechtzorg
De Terp, Kokermolen 11
3994 DG Houten
030-6340808
06-53203807
Website organisatie: www.utrechtzorg.net
Website vacatures: www.utrechtzorg.nl
Contactpersoon: Elise Disselhorst 
Email: edisselhorst@utrechtzorg.net

Zeeland

ViaZorg
Stationspark 2
4462 DZ GOES
Tel. 0113 250073
Website organisatie: www.viazorg.nl
Website vacatures: www.zz.nl
Contactpersoon: Krijn Verhage
Email k.verhage@viazorg.nl

Rijnstreek 

Care2Care
Noordkade 64
2741 EZ WADDINXVEEN
Tel. 0182 356030
Website organisatie en vacatures: www.care2care.nl
Contactpersoon: Marja van Schoneveld
Email: marja@care2care.nl

Haaglanden en Nieuwe Waterweg Noord

Werkgeversvereniging ZorgZijn Werkt
Ierlandlaan 29
2713 HG ZOETERMEER
Tel. 079 329 07 07
Website organisatie: www.zorgzijnwerkt.nl
Website vacatures: www.zorgenwelzijnplein.nl
Contactpersoon: Marlies Rosenbrand en Nicolien Verhage
Email m.rosenbrand@zorgzijnwerkt.nl, n.verhage@zorgzijnwerkt.nl

Rotterdam

deRotterdamseZorg
Rivium Quarant 90, gebouw E
2909 LC Capelle aan den IJssel
Telefoon: 06 52825025
Website organisatie: www.derotterdamsezorg.nl
Contactpersoon: Jacqueline Stuurstraat
Email 1 info@derotterdamsezorg.nl
Email 2 jacqueline.stuurstraat@derotterdamsezorg.nl

Zuid Holland Zuid Drechtsteden

WGV Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid
Haringvlietstraat 515
3313 EM DORDRECHT
Tel mob: 06-41599483
Website organisatie en vacatures: www.zorgenwelzijnwerkt.nl
Contactpersoon: Lydia van Baak
Email: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl